🇺🇦 Uwaga! Pomagamy także w języku ukraińskim. Увага! Ми також допомагаємо українською мовою. 🇺🇦 - Adwokat / АДВОКАТ Anastazja Suchodolśka / Анастасія Суходольська 🇺🇦

Aktualności

22.08.2022

Z życia kancelarii

Doświadczenie z rynku międzynarodowego

Kancelaria Mikulski & Wspólnicy nie ogranicza się jedynie do działalności na rzecz klientów krajowych. W naszym 30-letnim stażu mieliśmy okazję do zdobycia bogatego doświadczenia we współpracy z klientami z rynku międzynarodowego.

W czerwcu nasz klient z Niemiec uzyskał, w następstwie postępowania upadłościowego, całość swej wierzytelności (tj. 2 040 000 złotych). Udało się w ten sposób uniknąć efektu inflacji, która między innymi była elementem dyskusji z sądem upadłościowym i syndykiem oraz argumentem za przyspieszeniem postępowania. Przewlekłość postępowania sądowego groziła Skarbowi Państwa roszczeniami odszkodowawczymi, w razie spadku wartości wierzytelności dochodzonej w postępowaniu upadłościowym.

Nasi doradcy prawni działają skutecznie na polu windykacji, odszkodowań, prawa spadkowego i przekazywania firm, spółek, fuzji i przejęć, a także prawa budowlanego, prawa pracy, handlu, transportu i praw konsumenckich. Przede wszystkim jednak możemy pochwalić się doświadczeniem i skutecznością w rozwiązywaniu sporów.

Zapytaj o więcej

  Potrzebujesz pomocy prawnej - zadzwoń chętnie pomożemy.

  Dane firmowe

  MIKULSKI & WSPÓLNICY Sp.k.
  "WILLA ANIELA"
  ul. Kielecka 19
  31-523 Kraków