Wyróżnienia

Wyróżnienie w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 czasopisma "Rzeczpospolita" w kategorii "Strona WWW poświęcona doradztwu prawnemu w czasie epidemii"

Wyróżnienie w Rankingu Kancelarii Prawniczych 2020 czasopisma "Rzeczpospolita" w kategorii "Strona WWW poświęcona doradztwu prawnemu w czasie epidemii"

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2020 - wiodący prawnik w zakresie rozwiązywania sporów w Polsce, o szczególnym doświadczeniu w sporach z zakresu nieruchomości i budownictwa.

Rekomendacja dla kancelarii w międzynarodowym rankingu Legal 500 Middle East & Africa 2020.

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2019 - wiodący prawnik w zakresie rozwiązywania sporów w Polsce, o szczególnym doświadczeniu w sporach z zakresu nieruchomości i budownictwa.

Rekomendacja dla kancelarii w międzynarodowym rankingu Legal 500 Middle East & Africa 2019.

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2018 - wiodący prawnik w zakresie rozwiązywania sporów w Polsce.

Rekomendacja dla kancelarii w międzynarodowym rankingu Legal 500 Middle East & Africa 2018.

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2017 - wiodący prawnik w dziedzinie rozwiązywania sporów w Polsce. Tym razem został określany jako doświadczony specjalista prowadzący szeroką praktykę w zakresie rozwiązywania sporów - od sporów budowlanych po rozwiązywanie sporów z zakresu nieuczciwej konkurencji.

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2016 - wiodący prawnik w zakresie rozwiązywania sporów, o szczególnym doświadczeniu w sporach budowlanych.

Rekomendacja w rankingu prawników i kancelarii Chambers Europe 2015 - wiodący prawnik w zakresie rozwiązywanie sporów w Polsce o szczególnym doświadczeniu w sporach handlowych oraz budowlanych.

"Profesjonalista Roku Wolnych Zawodów" rekomendacja miesięcznika FORBES 2014.

Nagroda Corporate INTL Legal Awards 2013 w kategoriach: - prawo umów ("Contract Law Firm of the Year in Poland") - prawo pracy ("Labor Law Firm of the Year in Poland") - prawo konkurencji ("Competition Law Firm of the Year in Poland").

Wieloletni współpracownicy

Partnerzy

KONFERENCJE i WYSTĄPIENIA

 • Ambasada RP w Budapeszcie (2019): reprezentacja komitetu założycielskiego w sprawie utworzenia Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej

 • Forum Polska - Węgry, Stary Sącz (2019): debata o relacjach polsko - węgierskich i wspólnych interesach gospodarczych

 • OIRP Kraków (2018): wykład dla niemieckich aplikantów na temat uwarunkowań historycznych polskich źródeł prawa, historii zawodu radcy prawnego oraz różnic między zawodami radcy prawnego i adwokata.

 • Konsulat Generalny Węgier w Krakowie (2018): Aktualności prawne na jednolitym europejskim rynku - RODO

 • Konsulat Generalny Węgier w Krakowie (2018): Odszkodowania lotnicze

 • OIRP Kraków, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2016): Prawnik Przyszłości

 • Stowarzyszenie Adwokatów Nordyckich - Deutsch Nordische Juristen-Vereinigung z Kilonii & Kancelaria Mikulski i Wspólnicy, Kraków Collegium Maius (2016): Prawo o adwokaturze z punktu widzenia europejskich porządków prawnych

 • Biuro Węgierskiego Narodowego Domu Handlowego (2016): Węgrzy i Polacy w UE, praktyki biznesowe oczami prawnika

 • Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Budapeszcie (2015): Prawne uwarunkowania wykonywania działalności gospodarczej w Polsce

 • Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Budapeszcie (2015): Uczestnicy procesu inwestycyjnego w Polsce a swoboda umów i wzorce umowne - FIDIC

 • Izba Przemysłowo - Handlowa w Krakowie (2012): Aktualne trendy w wyborze form działalności gospodarczej na rynku polskim oraz Zagadnienia dotyczące odpowiedzialności majątkowej i uwarunkowań podatkowych, jako czynników decydujących o atrakcyjności spółki z o.o., komandytowej i komandytowo-akcyjnej

 • Ambasada RP w Budapeszcie (2010): Zasadnicze uwarunkowania prawne inwestycji budowlanych w Polsce

 • Hungarian Investment and Trade Development Agency (ITD Hungary) w Budapeszcie oraz Ambasada RP w Budapeszcie (2010): Zasadnicze uwarunkowanie prawne inwestycji budowlanych w Polsce

 • Konsulat Generalny RP w Monachium (2010): Postępowanie w sprawie gospodarczej przed sądem polskim

 • Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (2009): Zarządzanie należnościami w firmie