🇺🇦 Uwaga! Pomagamy także w języku ukraińskim. Увага! Ми також допомагаємо українською мовою. 🇺🇦 - Adwokat / АДВОКАТ Swietłana Gliwińska / Глівінська С.Й. 🇺🇦

O nas

Od 30 lat chronimy Państwa
interesy w Polsce i za granicą.

Kancelaria MIKULSKI & WSPÓLNICY w Krakowie specjalizuje się w obsłudze prawnej wymagających podmiotów gospodarczych oraz w rozwiązywaniu skomplikowanych sporów sądowych i arbitrażowych, przy wykorzystaniu doświadczenia w pracy na rzecz klientów zagranicznych.

W ramach pierwszej specjalizacji wspieramy Państwa działalność zawodową i prowadzenie biznesu, w większości aspektów bieżącej działalności Państwa firm.

W ramach drugiej specjalizacji rozwiązujemy skomplikowane spory w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, także o wielkiej wartości. Dotyczy to również sporów w sprawach „z elementem zagranicznym”.

W ramach obu specjalizacji, wspieramy Państwa doświadczeniem nabytym w pracy z klientami zagranicznymi, głównie z Austrii, Niemiec, Węgier i Hiszpanii:
– bądź to w Polsce – w doradztwie i w sporach;
– bądź to za granicą – w Państwa ekspansji lub w rozwiązywaniu trudności: od zakładania firm po negocjacje, sprawy spadkowe, czy sporne.

Dbamy także o Państwa indywidualne
sprawy majątkowe czy osobiste.

Mamy świadomość kompetencji własnych i naszych zagranicznych partnerów oraz ich granic – gdy to niezbędne, stosownie dzielimy między siebie zadania, by zachować optymalną ochronę Państwa praw.
Zapraszamy do współpracy wybitnych przedstawicieli innych zawodów oraz przedstawicieli nauki, by najpełniej zagwarantować Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfort działania.

Jesteśmy członkami polskich i zagranicznych organizacji
wspierających rozwój działalności gospodarczej, w tym:

Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

Business Centre Club

South Poland Cleantech Cluster

Niemiecko-Skandynawskiego Związku Prawników DNJV

EAST LEGAL TEAM European Economic Interest Grouping

Zasięg naszych działań

Nasza działalność
jest zauważana, a co
ważniejsze - doceniana.

Otrzymane nagrody i wyróżnienia stanowią dla nas szczególną motywację podczas codziennej pracy. Pracy, która przynosi widoczne efekty.

Zobacz rekomendacje
Skandynawia
Warszawa
Niemcy
Kraków
Austria
Węgry
Hiszpania
Włochy
Cypr