🇺🇦 Uwaga! Pomagamy także w języku ukraińskim. Увага! Ми також допомагаємо українською мовою. 🇺🇦 - Adwokat / АДВОКАТ Swietłana Gliwińska / Глівінська С.Й. 🇺🇦

Nasze komentarze

10.02.2023

AKTUALNOŚCINasze Komentarze

Konkurencyjność w zamówieniach publicznych:
Wprowadzenie

Szanowni Państwo,

„Konkurencyjność w zamówieniach publicznych” to nowy cykl naszych newsletterów. Omówimy w nim regulacje ustawy Prawo zamówień publicznych z perspektywy zasady konkurencyjności.

Zamawiający, jako podmioty dysponujące środkami publicznymi, obowiązani są do ich racjonalnego wydatkowania. Cel ten osiągany jest poprzez uzyskiwanie jak najbardziej korzystnych dla zamawiających ofert, a jest to możliwe dzięki zwiększeniu zainteresowania wykonawców udziałem w postępowaniach.

Cykl jest adresowany, zarówno do zamawiających odpowiedzialnych za przygotowanie postępowania, jak i do wykonawców, którzy mogą czerpać z publikacji praktyczne informacje przydatne podczas ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego.

W pierwszej części cyklu wskażemy, w jaki sposób konstruować opis przedmiotu zamówienia, tak by zachęcić jak największą liczbę wykonawców do wzięcia udziału w postępowaniu, a tym samym zwiększyć konkurencyjność na rynku zamówień publicznych.

Anna Ślefarska – Sarapata
Radca prawny

Zapytaj o więcej

  Potrzebujesz pomocy prawnej - zadzwoń chętnie pomożemy.

  Dane firmowe

  MIKULSKI & WSPÓLNICY Sp.k.
  "WILLA ANIELA"
  ul. Kielecka 19
  31-523 Kraków