🇺🇦 Uwaga! Pomagamy także w języku ukraińskim. Увага! Ми також допомагаємо українською мовою. 🇺🇦 - Adwokat / АДВОКАТ Swietłana Gliwińska / Глівінська С.Й. 🇺🇦

Aktualności

04.03.2024

AKTUALNOŚCI

2. Kongres Krakowskich Przedsiębiorców

2 marca 2024 w Centrum Konferencyjnym Fabryczna 13, odbył się II Kongres Krakowskich Przedsiębiorców. Było to dobre spotkanie, zwłaszcza samorządowców z przedstawicielami krakowskiego biznesu i oczywiście rządu. Minister Finansów, Andrzej Domański, przekazał, że rząd zobowiązał się do stworzenia sprzyjających warunków dla inwestorów. Kraków jako lider inwestycyjny w Małopolsce, odgrywa tutaj szczególną rolę.

Przyciąganie inwestycji, wzmocnienie dialogu między przedsiębiorstwem a rządem, silna pozycja samorządów, które są kluczowym elementem w budowaniu sprzyjającego klimatu dla biznesu czy wyzwania z obecnym systemem podatkowym – to były główne motywy tego wydarzenia.

Mimo że Kongres odbył się w wolną sobotę, warto było wziąć w nim udział!  Naszą Kancelarię, która od ponad 30 lat współpracuje transgranicznie z biznesem, zwłaszcza w zakresie prawa gospodarczego, reprezentowała Swietłana Gliwińska, adwokat.

Zapytaj o więcej

  Potrzebujesz pomocy prawnej - zadzwoń chętnie pomożemy.

  Dane firmowe

  MIKULSKI & WSPÓLNICY Sp.k.
  "WILLA ANIELA"
  ul. Kielecka 19
  31-523 Kraków